10 suvalist muusikapala

muss2

16.01.2017

Seekordses blogipostituses tuli mul iPod shuffle peale panna ja üles kirjutada 10 esimest lugu, mis sealt tulevad. iPodi mul paraku pole, aga sama töö tegi minu eest ära spotify, mis andis mulle valikuks just sellised 10 lugu. Kõigepealt kirjutasin siis need üles ja hiljem otsisin videod ka juurde, et kohe kuulata saaks. Mõne osas mul eriti midagi enda õigustamiseks öelda ei ole, aga mõne loo osas on mul ääretult hea meel, et just need sellesse listi sattusid 🙂

Dave Koz – You Make Me Smile

Tegemist on ühe minu lemmikpillimehega, keda ma võiksin tundide viisi kuulata. Eriti hea on tema lugusid kuulata jalgrattaga sõites või jalutades, kuna A-LA-TI tuleb mul neid lugusid kuulates imehea tuju ja naeratus näole.

 

Cartoon – On&On

Samuti hea jalgrattalugu, aga seda ma kuulaksin pigem suvisel ajal. Mulle meenutab see mingeid suurfirmade üritustest kokku lõigatud promovideoid.

 

Alan Walker – Faded

See on lugu, mille osas mul eriti midagi öelda ei ole. Ma ei tea miks see mu listis on või millal ma seda kuulaksin. Raadiost on seda samuti nii palju lastud, et kergelt öeldes on juba ennast ammendanud. Kuid see meenutab mulle tegelikult lapsepõlve, sest siis olid sellised lapselikud hääled lauludel hästi popid.

 

Hurts – Silver Lining

Oooo jaa, kui hea meel, et see lugu ka siia listi sattus. Hurts on minu vaieldamatu lemmik, mida ma võiks lõputult kuulata ja see konkreetne lugu on neilt kõige legendaarsem. Esimest korda kuulsin ma sellest bändist ilmselt midagi oma õelt, kuid päriselt lugusid kuulsin esmakordselt 2012 aasta suvel ühel päeval, mis on mul siiani väga hästi meeles. Aga see lugu on elanud minu jaoks täiesti oma elu, on meelde tuletanud erinevaid seiku ja erinevaid paiku maailmas ja tegelikult laias laastus on mu jaoks selline väga suure poweriga lugu, mis tekitab alati mõnusat enesekindlust ja teotahet. Sõnad ei ole muidugi päris selle suunitlusega, aga see ongi selle loo juures nii huvitav, et mõte on üks aga tundeid on tekitanud nii erinevaid.

 

The Weekend – Often (Kygo Remix)

Mõnusa tempoga lugu, mida eriti äge on kuulata autoroolis hilisõhtuses Tallinnas ringi sõites. Järgi proovitud.

 

Liis Lemsalu – Sinu Ees

Midagi hästi lustakat ja krapsakat. Järele laulmiseks liiga kõrge, aga kuulata on äge 😀

 

Hurts – Slow

Jällegi minu lemmikult midagi. Seekord viimaselt plaadilt üks väga hea lugu, mida tasub samuti täie poweriga kuulata.

 

Rudimental – Never Let You Go (feat. Foy Vance)

Ma ei teagi kohe. Aga Rudimental meenutab mulle mu parimat sõbrantsi, kes Austraalias elab, seega las ta olla!

 

Matt Simons – Catch & Release

See originaal on oluliselt mõnusam, kui mingi hetk populaarsem olnud remiks. Jällegi väga mõnus unistamise ja jalgrattaga sõitmise lugu. Tuleb kohe meelde mõnus chill olemine suvel ja muretu olek 🙂

 

Hurts – Lights

Mõnus tantsukam lugu minu lemmikult.